Logo Certa JN

Jednostka Notyfikowana Nr NB 2683

Jednostka Wyznaczona

Logo Certa JN

CERTA JN Sp. z o.o.

52-316 Wrocław

Cukrowa 1d/28

NIP 8943060876

KRS 0000864560

KONTAKT

Facebook

Linkedin

Targi TRAKO

CERTA na 15. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO

25 września 2023

 

TRAKO

 

15. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO za nami. Kolejny raz przedstawiciele CERTA mieli przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. Była to także okazja dla nas, aby spotkać się z klientami Jednostki, którzy w większość byli obecni na targach jako wystawcy. Wymiana doświadczeń oraz rozmowy dały nam możliwość, aby podziękować za okazane dotychczas zaufanie i wieloletnią współpracę.

 

TARGI  TABOR  Targi TRAKO

 

Odwiedziliśmy dziesiątki wystawców, by porozmawiać o poprawie bezpieczeństwa transportu na kolei, o nowych rozwiązaniach technicznych i ich wpływie na bezpieczeństwo. Cieszymy się, że świadomość w zakresie bezpieczeństwa transportu jest tak duża wśród firm działających w branży kolejowej, a także, że CERTA ma w tym swój udział. Targi to największe i zarazem najbardziej prestiżowe wydarzenie branży kolejowej, a w tegorocznej edycji udział wzięło ponad 600 wystawców z 30 krajów.

 

Dziękujemy wszystkim gościom i wystawcom za możliwość spotkań i rozmowy, wymiany doświadczeń oraz wspólne deklaracje współpracy przy nowych projektach.

 

Targi Trako